! Decembrie 2007 - Ziua Internationala Anti SIDA

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

! Decembrie 2007 - Ziua Internationala Anti SIDA

Mesaj  Bogo la data de Joi Noi 29, 2007 2:49 pm

Dragii mosului dragi,

Va anunt ca pe 1 Decembrie va avea loc prima actiune organizata de mine in totalitate (asa ca sa nu-mi dati in cap daca nu iese cum ar fi trebuit...).

Tin sa va anunt ca programul acestei actiuni este dupa cum urmeaza:
bounce bounce bounce
14:00-14:30
Intalnire voluntari - sediul ARAS Piatra Neamt
Probleme organizatorice (impartirea pe echipe pentru diferitele zone ale orasului)
14:30
Distribuire de materiale de informare si fundite rosii persoanelor participante la marsul ce va avea ca punct de plecare sediul administrativ ARAS P.Neamt si punct terminus parcul central.
14:30-16:30
Distribuire de pliante, fundite rosii, informatii si prezervative in diferite zone ale orasului (Darmanesti, Centru, Unic ,Petrodava)
17:00-17:30
Slujba religioasa (inca nu e stabilit 100%) [vezi Chitimus lol! ]
Formarea funditei rosii umane (voluntari).
Desfasurare de quilt-uri.
17:30-17:45
Strangerea lumanarilor si a quilt-urilor.
bounce bounce bounce
Daca aveti ceva de adaugat sau ceva de scos (din punctul vostru de vedere), va rog sa-mi comunicati pana vineri (maine) cel tarziu...
De asemenea, as dori sa ne intalnim cu totii la ora 14:00-14:15 in fata sediului ARAS, pentru a stabili ultimele detalii.

De asemenea tin sa va anunt ca forum-ul va trece (din nou) printr-o perioada de REREREabilitare tehnica Mad lucru care probabil va duce la dezvoltare si imbunatatirea forumului in mod tehno-activ, lucru care va duce la transferarea forumului de pe un forum extern pe unul intern, si extinderea lui la nivel national (pentru toti voluntarii ARAS din tara, si nu numai).

De asemenea v-as sugera sa mai treceti si voi pe la sediu sa ne ajutati si voi cu funditele care trebuiesc facute, si nu numai...Un mare multumesc pentru Andrei (pana in momentul de fata)... affraid

De asemenea as dori sa-mi trimite-ti un mail sau un sms cu confirmare, cei care veniti sambata la actiune, ca sa stim si noi cati suntem per total. Adresa mea de e-mail este: cazacu.bogdan@gmail.com - numarul de telefon, il gasiti mai jos. De asemenea va rog sa le transmite-ti si celor care stiti ca sunt voluntari si nu au posibilitatea de a intrra pe net atat de des, despre actiunea de 1 decembrie.

Deci...ramane sa ne vedem Sambata, 1 Decembrie 2007 la ora 14:00 in fata sediului ARAS Piatra Neamt. Pentru cei care nu stiu unde este sediul, pot suna la urmatoarele numere de telefon:

1. 0233 / 234 345 - numarul de la sediu
  2. 0766 / 939 390 - numarul meu de cosmote
  3. 0723 / 480 562 - numarul meu de vodafone
Ramane acum sa va salut, si sa va urez numai bine...
Dar n-am sa fac asta rendeer , si am sa va zic numai "PA!" Razz Razz

PA! lol!

Master Admin
Master Admin

masculin
Numarul mesajelor : 96
Varsta : 31
Ocupatie/Profesie Actuala : Administrator Forum/Liber Profesionist
Data de inscriere : 23/06/2007

Vezi profilul utilizatorului http://www.cazacubogdan.blogspot.com

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus