Curs de Voluntari

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Curs de Voluntari

Mesaj  Bogo la data de Lun Dec 03, 2007 4:06 pm

Ziua buna dragii mosului...

Uitati care e treaba...

In acest weekend se organizeaza un curs de formare voluntari pentru proiectul care este in desfasurare acum (si anume proiectul finantat de Fondul Global [runda a 6-a]) care implica activitati de teren in si inafara orasului Piatra Neamt, la ore care nu stiu cat de posibile vor fi pentru voi (aproximativ 10 seara sau dimineata la diferite ore).

Conditii (desi nu-mi place, dar trebuie sa le expun de aceasta data):
1. Voluntarii trebuiesc sa aiba impliniti varsta minima de 16 ani (in acest caz, este nevoie de acceptul parintilor de a participa [ca voluntar] in cadrul proiectului); pentru persoanele majore nu este nevoie de un asemnea act (pe care tot noi il vom incropi).

2. Voluntarii care vor participa la acest curs, va trebui sa treaca printr-o perioada de 3 luni in care vor fi pregatiti mai amanuntit pana sa ajunga sa lucreze pe teren. Cert este ca vor lucra...daca vor... daca nu vor, va rog sa nu ocupati numarul de locuri disponibile pentru curs (8 locuri).

Rugamintea mea este:

Cei care vor sa participe, sa-mi confirme prin e-mail (cazacu.bogdan@gmail.com) sau prin telefon (0723 480 562 sau 0766 93 93 90), ca vor sa vina.

Eu am momentan o lista provizorie a doritorilor pe aceasta tema, dar doresc confirmari in aceasta privinta.

Va urez numai bine, si astept semne de viata de la voi!

study

PS: Am sa va rog sa votati si in "Cabina de Voturi" la ultimul chestionar adaugat...

Master Admin
Master Admin

masculin
Numarul mesajelor : 96
Varsta : 31
Ocupatie/Profesie Actuala : Administrator Forum/Liber Profesionist
Data de inscriere : 23/06/2007

Vezi profilul utilizatorului http://www.cazacubogdan.blogspot.com

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum